• Risne Stars X12 1 (VR) BASKETBALL

  • Risne Stars X12-1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Baan, SophieTechnische stafCoach
    Baan, SophieTechnische stafTeammanager
    Brouwer, TimTechnische stafCoach
    Brouwer, TimTechnische stafTeammanager
    Haase, SvenTechnische stafCoach
    Haase, SvenTechnische stafTeammanager
    Haase, WilmarTechnische stafTeammanager
    Haase, WilmarTechnische stafCoach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Risne Stars X12-1 ( 2e divisie X12 2D 06 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Uitsmijters, X12 2 (VR)11100162933829120
    2Twente Buzzards X12-11190251130420718
    3The Valley Bucketeers X12-21190253729124618
    4TONEGO '65 X12-11180343033010016
    5B.V. Isala X12-1117044163407614
    6Amical X12-211605364418-5412
    7BV Vikings X12-111506396469-7310
    8The Jugglers X12-311407288451-1638
    9Kikkers X12-211308310474-1646
    10Risne Stars X12-111209294415-1214
    11Jolly Jumpers, X12 1 (VR)11209309441-1324
    12The Jugglers X12 1 *111010262475-2132

    Poulestanden Risne Stars X12-1 ( 4e divisie X12 4D 11 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Twente Buzzards, X12 2 (VR)10100055719835920
    2BV Vikings X12-11180346332413916
    3Risne Stars X12-11170445132712414
    4The Jugglers X12-310406325368-438
    5Jolly Jumpers, X12 1 (VR)10109192506-3142
    6Kikkers X12-210109238503-2652
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bloemendaal, BramTeamspelercenter
    Gereke, RyanTeamspelerguard
    Haase, JeffreyTeamspelerguard
    Harmsen, KoenTeamspelercenter
    Nijsink, JonathanTeamspelerforward
    Schippers, BartTeamspelerguard

    Er zijn 6 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Risne Stars X12-1

    Gemengd U12 Afdeling 2e Helft Competitie

    41,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    29,73

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,27

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd