• Risne Stars V18 1 BASKETBALL

  • Risne Stars V18-1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Burgers, JohanTechnische stafAssistent-coach
    Willige, Nick van deTechnische stafCoach
    Willige, Nick van deTechnische stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Risne Stars V18-1 ( 2e divisie V18 2D 02 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1LB-ZAC V18-111110086927859122
    2BV Wyba, V18 2 (VR)11100186933553420
    3WSV V18-11190277829648218
    4B.V. Batouwe V18-111704466457914
    5Arnhem Eagles V18-111605458470-1212
    6Basketiers '71 V18-111506453620-16710
    7Risne Stars V18-111506492695-20310
    8Twente Buzzards V18-111416435591-1569
    9Uitsmijters V18-111407510642-1328
    10Pluto V18-111308398650-2526
    11BCE'78 V18-1111010316649-3332
    12Red Giants V18-1110110327688-361-1

    Poulestanden Risne Stars V18-1 ( 3e divisie V18 3D 04 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Jolly Jumpers V16-11090164442521918
    2The Jugglers V16-11070363842821014
    3Twente Buzzards V18-196034253824312
    4Risne Stars V18-19405463401628
    5Uitsmijters V18-110307471568-976
    6LB-ZAC V16-1100010304741-4370
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Averesch, NynkeTeamspelercenter
    Baan, SophieTeamspelerforward
    Glaubitz, FloorTeamspelerguard
    Smit, RuthTeamspelerguard
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Risne Stars V18-1

    Vrouwen U18 Afdeling 2e Helft Competitie

    51,44

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    44,56

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,89

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd